Ponad 15 lat ciężkiej pracy wraz z naszymi partnerami stawia nas w roli lidera w zakresie produkcji i dystrybucji jelit naturalnych w centralno-wschodniej Europie. Nowoczesny zakład kalibracji i konfekcjonowania jelit zwierzęcych jest gwarantem najwyższego standardu naszych produktów.
Jesteśmy częścią grupy Van Hessen – światowego lidera w zakresie pozyskiwania i przetwarzania produktów pochodzenia zwierzęcego, oferującego swoje produkty w ponad 60 państwach na całym świecie. Wsparcie silnego partnera z ponad 100 letnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku gwarantuje dostęp do innowacyjnych technologii i nowoczesnych rozwiązań co w sposób bezpośredni przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

NATURALNIE OD POKOLEŃ

MISJA

Ponad 15 lat ciężkiej pracy wraz z naszymi partnerami stawia nas w roli lidera w zakresie produkcji i dystrybucji jelit naturalnych w środkowo-wschodniej części Europy. Nowoczesne zakłady są gwarantem niezawodności i najwyższego standardu.

WIZJA

Satysfakcję naszych klientów osiągamy dzięki najwyższej jakości naszych produktów. Nasi pracownicy operujący na dostarczanych przez nas maszynach pracują bezpośrednio w ubojniach z których pozyskujemy surowiec.

DLACZEGO NASZA FIRMA?

NOWOCZEŚNIE

Kooperacja w ramach międzynarodowej grupy Van Hessen gwarantuje dostęp do najnowszych technologii. Aby sprostać wymaganiom rynku, nieustannie unowocześniamy nasze linie produkcyjne oraz maszyny.

NATURALNIE

Centrala naszej firmy znajduje się w samym środku jednego z najczystszych regionów w Polsce – Bory Tucholskie.

BEZPOŚREDNIO

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce jesteśmy w stanie zagwarantować pełną kontrolę procesu produkcyjnego. Przygotowanie produktu, zgodnie z indywidualną specyfikacją klienta, rozpoczynamy już na poziomie pozyskania surowca, gdzie delegujemy naszych pracowników aby zapewnić maksymalną kontrolę nad całym procesem. 

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO